Základní škola - připravované akce

10.6.2019 Výlet 1. stupeň  
9.6.2019 Mezigenerační den Plaveč  
22.5.2019 Testování TIMMS 4. třída  
21.5.2019 Dopravní výchova 4. tř.  
15.5.2019 Akademie  
9.5.2019 Zápis do MŠ 15.-17. hod.  
8.5.2019 Pythagoriáda – okresní kolo 5. – 8. tř.  
3.5.2019 Vystoupení skupiny Pernštejni – Leonardo da Vinci  
24.4.2019 Divadlo 2. stupeň  
23.4.2019 Schůzky rodičů  
18.4.2019 Velikonoční prázdniny  
15.-24.4.2019 Sběr papíru  
12. a 15. 4.2019 Přijímací zkoušky na SŠ  
11.4.2019 Exkurze na farmu – 4. tř.  
9. a 10.4.2019 Slavíček okresní kolo  
9.4.2019 Olympiáda z matematiky – okresní kolo 6. – 8. tř.  
9.4.2019 Zápis do první třídy 14.-17. hod.  
27.3.2019 Dětská scéna 6. – 9. tř.  
26.3.2019 Dětská scéna 2. –5. tř.  
22.3.2019 Klokan – matematická soutěž  
14.3.2019 Kyberšikana – přednáška 2. stupeň  
12.3.2019 Dopravní výchova 4. tř.  
6.3.2019 Jak podpořit motivaci k učení – přednáška pro rodiče v 18.00  
5.3.2019 Exkurze Dukovany, Dalešice  
11.-15.2.2019 Jarní prázdniny  
6.2.2019 Divadlo 2. stupeň  
1.2.2019 Pololetní prázdniny  
31.1.2019 Vysvědčení  
30.1.2019 Olympiáda z matematiky – okresní kolo 5. tř  
29.1.2019 Olympiáda z ČJ – okresní kolo  
26.1.2019 Ples SR  
24.1.2019 Před školou do školy – akce pro předškoláky  
15.1.2019 Dopravní výchova 4. tř.  
13.1.-18.1.2019 Ozdravný pobyt 1. stupeň  
13.1.-18.1.2019 LVK druhý stupeň  
21.12.25018 Vánoční besídky ve třídách  
14.12.2018 Vánoční Praha  
13.12.2018 Dodávka projektu Ovoce a mléko do škol  
12.12.2018 Vánoční zpívání a jarmark  
11.12.2018 Vystoupení v DD Plaveč  
8.1.2019 Schůzky rodičů  
5.12.2018 Mikulášská nadílka  
3.12.2018 Beseda Střední škola technická Znojmo – 9. tř.  
29.11.2018 Hasík - 2., 6. třída  
26.11.2018 Ať žijí duchové - 1., 4. třída  
25.11.2018 Vítání občánků - Žerůtky  
22.11.2018 Školní kolo olympiády z ČJ – žáci 8. a 9. třídy  
21.11.2018 Divadlo 2. stupeň  
20.11.2018 Hasík - 2., 6. třída  
20.11.2018 Schůzky rodičů  
15.11.2018 Řemeslo má budoucnost - žáci 9. třídy  
14.11.2018 Testování ČŠI – 4. tř. AJ  
13.11.2018 Dopravní výchova 4. tř.  
8.11.2018 Vystoupení Adolf Dudek 1. a 2. stupeň  
6.11.2018 Projektový den - 100 let výročí republiky  
5.11.2018 Beseda SŠ Přímětická – 9. tř.  
2.11.2018 Volba povolání - 9. třída  
31.10.2018 Plavání 2. a 3. třída  
25.10.2018 Dýňová stezka - ŠD  
24.10.2018 Plavání 2. a 3. třída  
17.10.2018 Plavání 2. a 3. třída  
10.10.2018 Plavání 2. a 3. třída  
3.10.2018 Plavání 2. a 3. třída  
22-28.10.2018 Logická olympiáda  – matematická soutěž pro 1. a 2. třídu a MŠ
16.10.2018 Ředitelské volno
15.10.2018 LYRA - školní kolo
12.10.2018 72 hodin - soutěž ve sběru kaštanů
8.-14.10.2018 ogická olympiáda  – matematická soutěž pro 6. – 9. třídu
3.10.2018 Rybářský kroužek
1.-7.10.2018 Logická olympiáda  – matematická soutěž pro 3. – 5. třídu
27.9.2018 Závody Dračích lodí
26.9.2018 Plavání 2. a 3. třída
20.9.2018 Zasedání školské rady
20.9.2018 Soutěž v orbě - žáci 7.,8., a 9
19.9.2018 Plavání 2. a 3. třída
18.9.2018 Tréninka Dračí lodě 7.,8.,9
18.9.2018 Dopravní výchova 4. tř.
12.9.2018 Schůzky rodičů MŠ
12.9.2018     Plavání 2. a 3. třída
11.9.2018 Jóga pro rodiče 19.00
11.9.2018 Schůzky rodičů 1. třída
11.9.2018 NP Podyjí – exkurze 4. třída
6.-7.9.2018 Adaptační kurz 6. třída
5.9.2018  Plavání 2. a 3. třída
3.9.2018 Slavnostní zahájení školního roku