Základní škola - připravované akce

22.6.2020 Pedagogická rada
14.6.2020 Mezigenerační den Plaveč
21.5.2020 Divadlo Hradec Králové v tělocvičně
19.5.2020 Divadlo 1. stupeň
12.5.2020 Dopravní výchova 4. třída
6.5.2020 Den matek Plaveč
5.5.2020 Zápis do MŠ
30.4.2020 Kamarádi, můj volný čas a já - 4.třída
21.4.2020 Rodičovské schůzky, schůze výboru SR
20.-24.4..2020 Sběr papíru
21.4.2020 Okresní kolo biologické olympiády kat. D
21.4.2020 Divadlo 2. stupeň
14.-15.4.2020 Přijímačky na SŠ
9.4.2020 Velikonoční prázdniny
8.4.2020 Okresní kolo biologické olympiády kat. C
7.4.2020 Matematická olympiáda 6. – 8. třída – okresní kolo
7.4.2020 Divadlo 1. stupeň
7.4.2020 Zápis do 1. třídy
25.3.2020 Pythagoriáda okresní kolo
19.3.2020 Jeden svět – kino Znojmo 4. a 5. třída
17.3.2020 Preventivní program AIDS – Titanic Znojmo 8. a 9. třída
10.3.2020 Dopravní výchova 4. třída
27.2.2020 MŠ Olbramkostel – předškoláci  návštěva 1. třídě
25.2.2020 Školní připravenost – PPP v MŠ
17.-21.2.2020 Jarní prázdniny
14.2.2020 Olympiáda z AJ – okresní kolo
11.2.2020 Beseda s kriminalistou
11.2.2020 Divadlo 2. stupeň
5.2.2020 Přijímačky nanečisto
29.1.2020 Matematická olympiáda 5. a 9. třída – okresní kolo
28.1.2020 Florbal - 5.třída
27.1.2020 Český jazyk olympiáda – okresní kolo
25.1.2020 Ples sdružení rodičů
12.-17.1.2020 Ozdravný pobyt druhý stupeň
12.-18.1.2020 LVK - druhý stupeň
7.1.2020 Divadlo 1. stupeň
7.1.2020 Rodičovské schůzky, schůze výboru SR
16.12.2019 Planetárium Brno – 1. stupeň
11.12.2019 Vánoční Jarmark
8.12.2019 Vánoční vystoupení pro důchodce – Kravsko, Žerůtky, Olbramkostel
3.12.2019 Divadlo 1. stupeň
28.11.2019 Beseda SŠ Moravské Budějovice – 9. třída
20.11.2019 Plavání  - ukončení kurzu – 2. a 3. třída
8.-15.112019 Sběr starého papíru
14.11.2019 Řemeslo má budoucnost – 9. třída
12.11.2019 Dopravní výchova – 4. třída
12.11.2019 Rodičovské schůzky
12.11.2019 Divadlo 1. stupeň
7.11.2019 Příběhy bezpráví
5.11.2019 Divadlo 2. stupeň
1.11.2019 Burza škol ve Znojmě – 9. třída
29.-30.2019 Podzimní prázdniny
22.-28.10.2019 Logická olympiáda MŠ, 1. a 2. třída
17. 10.2019 . Exkurze Znojmo – 4. a 5. třída
17. 10.2019 Lampionový průvod – MŠ
8.-14.10.2019 Logická olympiáda 2. stupeň
11. 10.2019 72 hodin – 1. a 2. stupeň
1.-7.10.2019 Logická olympiáda 3. – 5. třída
27.9.2019 Dračí lodě 2. stupeň
26.9.2019 Dračí lodě 1. stupeň
21.9.2019 Vítání občánků v Kravsku
19.9.2019 PolyGram  SOU Dvořákova – 8. a 9. třída
17.9.2019 Dopravní výchova  - 4. třída
13.9.2019 Logopedické vyšetření v MŠ a ZŠ
11.9.2019 Plavání 2. a 3. třída (každou středu do 20. 11)
11.9.2019 Schůzky rodičů MŠ
10.9.2019 Schůzky rodičů 1. a 6. třídy v 16.30
2.9.2019 Slavnostní zahájení školního roku