VÝTVARNÉ SOUTĚŽE 2018/2019

p6261641.JPG

28. 06. 2019

   I v letošním školním roce se žáci naší školy zúčastnili několika výtvarných soutěží vyhlášených nejrůznějšími organizacemi. A že se jim dařilo, o tom se můžete přesvědčit v jejich následujícím výčtu.

 

 

 

 

 

POMÁHÁME ZVÍŘATŮM

  • Eliška Heroldová (1. třída) – Zajíc
  • Adéla Sedláková (6. třída) – Sypeme ptáčkům
  • Soňa Alexová (7. třída) – Krmíme kočku

 

PŘÍRODA KOLEM NÁS

  • Adéla Sedláková (6. třída) – U splavu
  • Soňa Alexová (7. třída) – V údolí
  • Daniel Hellman (8. třída) – Ptačí budka

 

MOJE OBLÍBENÁ ROSTLINA

  • Amálka Čimerová (1. třída) – Tulipány
  • Monika Hellmanová (5. třída) – Kopretiny
  • Adéla Sedláková (6. třída) – Lilie

 

MÉ TOULKY ZA ZVĚŘÍ

  • Eliška Heroldová (1. třída) – Zajíc    čestné uznání
  • Soňa Alexová (7. třída) – Rys   2. místo
  • Lucie Budinská (4. třída) – Zajíc v zimě   čestné uznání
  • Tomáš Haspra (6. třída) – Lišák

 

NEPLÝTVEJME VODOU

  • Adéla Sedláková (6. třída) – V zahradnictví
  • Nikola Uhrová (6. třída) – Chytáme dešťovku

 

MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNÍŽKA

  • Tereza Langová (MŠ) – Červená Karkulka
  • Samuel Fukal (MŠ) – Ferda mravenec
  • Jan Matyas Gránský (MŠ) – Křemílek a Vochomůrka   3. místo
  • Monika Vyskotová (MŠ) – Hajný Robátko
  • Gabriela Gránská (MŠ) – O kašpárkovi, Honzovi a zakleté princezně
  • Aneta Zahradníková (2. třída) – Byla jednou koťata
  • Monika Hellmanová (5. třída) – Ema a jednorožec
  • Michal Dvořák (2. třída) – Martínek se ztratil   3. místo
  • Lenka Alexová (5. třída) – Kočičí válečníci   1. místo
  • Eliška Jírovcová (3. třída) – Harry Potter
  • Monika Šupková (9. třída) – Malý princ   1. místo
  • Nela Trůková (8. třída) – Vodníci z pohádkové řeky
  • Anna Ď urišová (9. třída) – Pax Grim Přízrak Host – čestné uznání
  • Nikola Uhrová (6. třída) – Káťa a Škubánek   2. místo
  • Tereza Fabiánová (8. třída) – Kouzelný svět pohádek   čestné uznání

 

KDYŽ NEMŮŽEŠ, TAK PŘIDEJ – malujeme pro konto bariéry

  • Matěj Haviar (MŠ) – Sportování nás baví
  • Denisa Dvořáková (MŠ) – Sportování nás baví
  • Anežka Nevrklová (MŠ) – Sportování nás baví
  • Eliška Kuřítková (3. třída) – Plavecké závody
  • Tomáš Votava (4. třída) – Agility
  • Romana Brindová (3. třída) – V cíli
  • Natálie Tondlová (8. třída) – Ester Ledecká
  • Monika Šupková (9. třída) – Motokros
  • Andrea Krejčová (7. třída) – Krasobruslařka

Fotky výkresů můžete vidět zde.

                                                                                                    Mgr. Jana Valihrachová

« zpět