Výtvarná soutěž „Příroda kolem nás“

vvsoutezpriroda24-1.jpg

11. 02. 2024

     Malování a kreslení je oblíbená činnost všech dětí naší školy. Důkazem toho je hojná účast v různých výtvarných soutěžích. Jednou z oblíbených je soutěž „Příroda kolem nás“, kterou každoročně vyhlašuje Správa NP Podyjí. Cílem soutěže je oslovit a zaujmout děti a probudit v nich zájem o naši přírodu.     

     Zadáním je zachytit prchavé a neopakovatelné pozitivní prožitky dětí, které získaly na svých toulkách přírodou a umocnit v nich vliv přírody na rozvoj jejich ekologického cítění a vnímání.

     Letošního ročníku se za naši školu zúčastnil rekordní počet malých i velkých malířů – celkem 20 zástupců z prvního i druhého stupně. O vítězích rozhodne odborná porota a vybraná díla v několika kategoriích budou poté zveřejněna na našem webu NP Podyjí a vystavena v návštěvnickém středisku v Čížově.

Fotky můžete vidět zde

 Mgr. Jana Švandová

« zpět