VÁNOČNÍ BESÍDKY PRO SENIORY 2022

zpivaniproduchodce22-6.jpg

15. 12. 2022

Bývá již tradicí, že žáci naší školy v tomto adventním čase vystupují se svým vánočním programem na besedách se seniory v okolních obcích. A tak tomu bylo i letos. Školní pěvecký sbor Sluníčko spojil své síly s kroužky hra na flétnu a hra na kytaru a pod vedením paní učitelek Valihrachové, Hasprové a Novotné připravil tradiční pásmo plné vánočních písní, recitace a hry na flétnu, na housle a kytary. Společně s dětmi z místní MŠ a jejich programem přispěli hudbou a zpěvem k vytvoření té pravé předvánoční atmosféry.

Žáci svůj bohatý program předvedli v neděli 11. prosince seniorům v obcích Plenkovice a Kravsko. Děti za své vystoupení sklidily zasloužený potlesk a pochvalu nejen od svých rodičů, kteří je doprovázeli, ale i od samotných seniorů a zástupců jednotlivých obcí. Kromě potlesku všichni účinkující obdrželi sladkou odměnu a paní učitelky i kytičku.

Dětem za jejich vystoupení patří velký dík, stejně jako jejich rodičům, kteří ochotně s dětmi celou akci absolvovali.

Fotky můžete vidět zde.

Mgr. Jana Valihrachová