Třídní schůzky formou individuálních konzultací přes MS Teams

20210106-110232.jpg

07. 01. 2021

Vážení rodiče,

tradiční schůzky s rodiči musíme vzhledem k situaci přesunout do online prostředí v podobě individuálních konzultací. Konzultace se budou konat 12. a 13. ledna 2021. Pokud mají rodiče zájem, domluví si se svou třídní učitelkou nebo vyučujícím předmětu setkání prostřednictvím účtů dětí na MS Teams. Zde bude vytvořen nový tým s názvem Sdružení rodičů. Rodiče si z nabídky třídy svého dítěte vyberou čas a vyučujícího předmětu. Ve zvolenou dobu bude učitel rodičům žáka volat přes MS Teams.

Hodnocení na vysvědčení vychází z Doporučení pro hodnocení na vysvědčení za 1.pololetí 2020/2021 vydané MŠMT a ČŠI 4.1.2021. Pravidla pro hodnocení jsou na webových stránkách školy a mají je k dispozici také žáci na svých účtech.

Budeme rádi, pokud tým Sdružení rodičů využijete i ke zprávám, sdělením, dotazům, připomínkám a námětům pro zlepšení výuky.

Pokud nemáte možnost využít schůzky přes MS Teams, můžete zavolat na tel.: 604 243534 a domluvíme jinou formu konzultace

Simona Jakešová