Sběr papíru v roce 2021

p4211352.JPG

12. 01. 2021

Sběr papíru bude v roce 2021 s ohledem na epidemiologickou situaci trochu jinak. Navíc nám v loňském roce firma FCC Znojmo přestala platit za nasbíraný papír. Na základě námětů od rodičů jsme přešli k firmě ZN Metal s.r.o., která nám již odvezla první várku se starým papírem. Finanční částku vždy připočtou na účet Sdružení rodičů. Další výhodou je, že nasbíraný papír můžete kdykoliv odvézt do ZN Metal (bývalý Remat) na Přímětické ulici ve Znojmě vedle Penny. Odeberou od Vás jakékoliv množství a částku připočtou na účet, který tam Sdružení rodičů založilo. Stačí vždy jen uvést jméno,  třídu dítěte a školu.

Během měsíce dubna opět uspořádáme sběr papíru ve škole a firma nám na celý uvedený týden přistaví kontejner za školu, kam budete moci papír vyložit. Datum ještě upřesníme podle vývoje mimořádných opatření. Bylo tradicí, že třída, která vyhrála soutěž ve sběru papíru, jela za odměnu do kina. Tak doufáme, že v tradici budeme moci pokračovat….děkujeme za Vaši podporu

« zpět