Projekty Obědy dětem a IT pro děti 2021

obedy2.jpg

08. 01. 2021

 

Základní škola Kravsko ji třetím rokem spolupracuje s obecně prospěšnou společností WOMEN FOR WOMEN v projektu Obědy pro děti. Projekt Obědy pro děti pomáhá žákům, jejichž rodiče si  nemohou dovolit zaplatit obědy ve školních jídelnách. Peněžitá pomoc na obědy  je poskytována přímo žákům prostřednictvím základních škol.

S nástupem distanční výuky ve školách se objevil problém s IT technikou. Na tuto situaci reagovala společnost WOMEN FOR WOMEN. Začala ve spolupráci se školou pomáhat dětem zapojeným do programu Obědy pro děti také s IT technikou pro distanční výuku. A to především proto, aby děti nebyly vyloučeny ze systému vzdělávání. Pěti žákům naší školy zajistila společnost 5 notebooků.

 

                                                                                                                                 Mgr. Blanka Vocílková

« zpět