Ples 2019

04. 01. 2019

Vážení rodiče a přátelé školy,

skončily vánoční svátky, přivítali jsme nový rok a už začínáme myslet na další připravované akce.

26. ledna 2019 nás čeká již tradiční „Ples sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Kravsko.“Hrát bude skupina Vicomt, začátek ve 20.00 h., místo konání – Kulturní dům Kravsko, nebude chybět vystoupení našich deváťáků, losování o ceny a letos máme pro Vás novinku – překvapení.

Věříme, že nás přijdete tento večer podpořit. S sebou si vezměte dobrou náladu a hodně přátel.

Děkujeme předem za Vaše příspěvky do losování o ceny (věcné dary, finanční obnos…), kterými nám pomůžete k realizaci plesu.

Mgr. Dana Hasprová