OBRÁZKY PRO SENIORY - JARO

obrazkyplavec23-13.jpg

30. 03. 2023

Jaro už klepe na dveře a zima pomalu odchází. Přestože rána jsou stále chladná a sem tam ještě poletuje sníh,  venku začíná vše rašit, zelenat se a kvést. Také naše škola se pomalu loučí se zimní výzdobou a školní chodby se začínají zaplňovat obrázky a jinými dekoracemi s jarními a velikonočními motivy.

Stejně tak se mění obrázky, které žáci průběžně během roku malují pro seniory a zaměstnance v DpS v Plavči. Ty se zimní tématikou byly vystřídány výtvarnými díly zaměřený-mi na symboly jednoho z nejkrásnějších ročních období – jara. Žáci opět v hodinách výtvarné výchovy, ve školní družině i ve výtvarném kroužku vytvořili spoustu obrázků a barevných zápichů, kterými se vyzdobily jednotlivé pokoje i vstupní prostory hlavní budovy Domova pro seniory. Zde budou těšit zaměstnance, klienty i příchozí do doby, než je vystřídají obrázky s letní tématikou.

Mgr. Jana Valihrachová

Fotky můžete vidět zde.