OBRÁZKY PRO RADOST – PODZIM 2020

uvod.jpg

03. 11. 2020

Podzim je v plném proudu, počasí, a nejen to, nás nutí zůstat doma, pojďme si zpříjemnit toto období pěknými obrázky, které vytvořili žáci naší školy J .

Jako první jsou to obrázky žáků 4. třídy, kteří v posledních teplých dnech měsíce září malovali zátiší s dýněmi a podzimními plody. Další obrázky jsou určeny pro DpS v Plavči, kde již tradičně ozdobí vstupní prostory hlavní budovy, aby potěšily místní obyvatele z řad seniorů  a taky personál domova. Poslední obrázky jsou vítězné práce z výtvarné soutěže „Zážitky z prázdnin“, které děti ještě stihly nejen namalovat, ale spolu se zaměstnanci školy i vyhodnotit. Na vítěze čeká sladká odměna a nejhezčí práce poputují do okresního kola, které vyhlásilo MAS Znojemské vinařství. Všechny obrázky si můžete prohlédnout v galerii.

Vítězové výtvarné soutěže „Zážitky z prázdnin“

1. kategorie (1. – 3. třída):
  • Klárka Winterová, Amálie Čimerová, Eliška Heroldová, Filip Dvořák, Valerie Biskupová
  1. kategorie (4. – 6. třída):
  • Jakub Votava, Kristýna Fabiánová, Tadeáš Lerch, Veronika Freyová, Martina Kamarádová, Aneta Zahradníková
  1. kategorie (7. – 9. třída):
  • Martina Korbářová, Petr Klouda, Lenka Alexová, Adam Černík, Adéla Sedláková, Nikola Uhrová

Fotky můžete vidět zde.

Mgr. Jana Valihrachová