MŠ Motýlci - Když na jaře louka přes barvičky kouká…2022

vytvarnasoutezms22-7.jpg

01. 04. 2022

Děti z MŠ třídy Motýlků se zapojily do výtvarné soutěže s tématem „Jaro“, kterou vyhlásila  ZŠ Kravsko v koordinaci  p. učitelky Mgr. J. Valihrachové.

Společné výtvarné práci se 3-4- a 5leté děti věnovaly téměř celý týden. Jaro je totiž v přírodě výtvarně kouzelným ročním obdobím,  které  pro všechny přináší  energii, radost a život právě přes odstíny zelených barviček…

…a tak tedy, šikovné dětské prstíky a ručičky malovaly, lepily, tupovaly, kreslily…hravě vystřídaly několik výtvarných technik, metod a postupů, a tím docílily  esteticky výtvarní prožitek i propojení  s environmentální výchovou. (viz. foto)

A výsledek v podobě „velkého uměleckého díla“, nás všechny barevně a jarně potěšil a příjemně překvapil. V soutěži jsme se totiž umístnili na krásném 3. místě. Máme z toho moc velkou radost. Za hodnocení a získanou sladkou odměnu chceme všem zainteresovaným krásně poděkovat.

Fotky můžete vidět zde.

Učitelky MŠ MotýlciMgr. Jana Fabiánová, Lucie Minaříková