Memoriál Ctibora Čermáka 2022

memorialcermak22-1-uvod.jpg

23. 05. 2022

V pátek 20. května se v Hlubokých Mašůvkách konal tradiční branný závod, kterého se zúčastnili také žáci naší školy. Soutěžilo celkem 12 soutěžních týmů. Nás reprezentovali žáci 4. a 5. třídy. Další týmy byly z Únanova, Jevišovic, Citonic, Ratiboře a samozřejmě závodili i domácí – tedy žáci z Hlubokých Mašůvek. Závod to byl velice náročný, protože kromě běhu kopcovitým terénem ještě závodníky čekalo 7 stanovišť s nejrůznějšími úkoly z oblasti zdravovědy, vlastivědy, přírodovědy, českého jazyka nebo i matematiky. Všechny týmy bojovaly jako o život a jejich výkony byly velice vyrovnané, výsledné časy se lišily jen nepatrně.  Tým naší 4. třídy ve složení: Klára Winterová, Eliška Votavová, Filip Dvořák a Daniel Holcmann se umístil na krásném 7. místě, tým 5. třídy ve složení: Julie Hálová, Anna Paulová, Vojtěch Procházka a Michal Dvořák získal nádherné 5. místo. Všichni borci si domů odnesli nejen zážitky, ale i drobný dáreček, diplom a medaili.

Fotky si můžete prohlédnout zde:

Lucie Hellmanová