Lyžařský výcvikový kurz 2. stupeň Kunčice 2019

uvodkuncice.jpg

27. 01. 2019

 

I v letošním roce se žáci druhého stupně zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu pod vedením kvalifikovaných lyžařských instruktorů. Ski areál v Kunčicích jakoby nás vítal s otevřenou náručí. Až je k neuvěření, že již je to rok, co jsme si užívali slunečného lyžování. Letos jsme měli možnost si vyzkoušet všechny rozmanitosti počasí. Hned první den nás láskyplně budilo veselé sluníčko a krajina jako pocukrovaná čerstvým prašanem. Největší obdiv však patřil novopečeným snowboardovým jezdcům, kteří s nadšením přijímali každý pád a bolesti v zadních partiích. Všichni se však shodli na tom, že i přes maximální fyzické úsilí se cítí naprosto skvěle. Během odpoledního programu bez wifi děti zjistily i to, že jsou celkem veselá a fajn parta. Výzvu týdne vyhrála Bája, Mája a Áňa. Děvčata si vyslechly ukolébavku a poté i uplatnily poukaz na večeři, kterou servíroval pan učitel Fischer.

Fotky z LVK můžete vidět zde.

S přáním krásného dne Jana Ziková

« zpět