Louka plná dětí 2019

louka19-48.jpg

30. 05. 2019

29.5.2019 jsme s dětmi 3. a 2. třídy jeli do Znojma na akci pořádanou Českou unii sportu „ Louka plná dětí“. Šlo o představení různých sportů, které si děti zkusily a ochutnaly, jestli by je to bavilo. (Volejbal, hokej, basketbal, atletika, tenis, národní házená, biketrial, flortbal, fotbal, americký fotbal, gymnastika, korfbal). Vše se odehrávalo na zimním stadionu, kam to pořadatelé přesunuli, protože počasí nepřálo a na Plovárně Louka bychom byli mokří i bez koupání.

Dnešní dopoledne strávily děti plně pohybem, moc toho nenaseděly a odjížděly z akce s medailí a více než spokojené.

Fotky můžete vidět zde.

Mgr. Dana Hasprová