Lodí po Vranovské přehradě

bitovuvod24.jpg

28. 06. 2024

V září jsme spolu začali a v červnu jsme spolu skončili. O čem je řeč? O prvním výletu letošních šesťáků na druhém stupni a o posledním výletu letošních deváťáků na základce. V září jsme společně navštívili Muzeum řemesel v Moravských Budějovicích a 24. června jsme si dopřáli společnou odpočinkovou plavbu lodí po Vranovské přehradě. Celou akci organizovala znojemská dopravní společnost Psota. Autobus pro nás přijel ke škole, odvezl nás k hradu Bítovu, pěšky jsme sešli dolů k přístavišti a padesát minut jsme se kochali krásami Vranovské přehrady. U zpátečního výstupu se někteří trošku zapotili, a tak jsme se museli u Rumburaka odměnit limonádou a nanukem. Pak už jsme naskočili do autobusu, který nás vrátil ke škole právě včas, aby děti stihly oběd. Dopoledne v přírodě hodnotíme jako velice příjemné.

Fotky můžete vidět  zde

Mgr. Drahomíra Brzobohatá

« zpět