JEVIŠOVICKÝ BRAŇÁK 2022

brannyzavodjev22-6-uvod.jpg

08. 06. 2022

Dne 2. června se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili dalšího z řady branných závodů, tentokrát v kampu Veselka v Jevišovicích.  „Jevišovický braňák“ pořádala místní ZŠ, zúčastnilo se ho celkem 10 družstev ze čtyř škol. Čtyřčlenná smíšená družstva závodila v různých disciplínách zaměřených na fyzické dovednosti a znalosti z různých oborů: vytrvalostní běh, zdolávání srázu, překonávání překážek, hod na cíl, střelba ze vzduchovky, odhad vzdálenosti, matematika a český jazyk, dopravní výchova, zdravověda, přírodověda… Nejlépe se dařilo družstvu naší     5. třídy ve složení: Hálová Julie, Dvořák Michal, Stehlík Štěpán a Tomáš Richter, které s vynikajícím výsledkem obsadilo 1. místo a přivezlo domů s diplomy i cenný putovní pohár. Vítěznému družstvu blahopřejeme, jim i žákům z dalších družstev děkujeme za reprezentaci naší školy.

Fotky z akce můžete vidět zde.

Mgr. Jana Valihrachová