JARNÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE 2024

jarnivv24-13.jpg

18. 04. 2024

Jaro je obdobím, kdy se uzavírá větší počet výtvarných soutěží. Nám se daří mnoha z nich se zúčastnit, i když někdy je to doslova „závod s časem“. Byla by totiž velká škoda nevyužít talentu našich výtvarně nadaných žáků.

Ke konci měsíce března bylo zasláno velké množství obrázků do těchto soutěží: MÉ TOULKY ZA ZVĚŘÍ, LES NÁS BAVÍ s podtitulem Les krásně hraje, i když je v něm ticho a PLANETA ZEMĚ OČIMA SIRA DAVIDA ATTENBOROUGHA. K dnešnímu dni máme dva úspěšné obrázky, jejichž autory jsou Jakub Dvořák z 2. třídy a Eva Freyová z 8. třídy, oba v soutěži Les krásně hraje … .Oběma gratulujeme a těšíme se na další malá umělecká dílka, která nás budou reprezentovat ve zbývajících výtvarných soutěžích tohoto školního roku.

Fotky můžete vidět  zde

Mgr. Jana Švandová