Grilovačka s Dvořkou 2024

grilovani24-89.jpg

28. 06. 2024

Den před vysvědčením je obvykle pro deváťáky posledním společným dnem stráveným v kolektivu, ve kterém prožili posledních devět let. A to je v životě patnáctiletého člověka doba opravdu dlouhá.

Letošní deváťáci měli skvělou možnost si tento poslední společný den užít netradičně – dopolední grilovačkou. Ta se mohla uskutečnit díky letité báječné spolupráci se SOŠ Dvořákova. Přijeli, precizně připraveni a profesionálně oblečeni, vše nachystali ve venkovních prostorách naší školy tak, aby žáci deváté třídy už jen mohli přijít a na tři hodiny se převtělit tu do mistrů grilu, tu do barmanů připravujících osvěžující míchané nápoje. Na vše dohlížel laskavě přísným okem mistr Michal a další dvě paní mistrové a naše děti byly přímo vedeny studenty a studentkami prvního ročníku Dvořky. Klobouk dolů – na prváky působili překvapivě klidně a profesionálně. Postupně jsme tak mohli vlastnoručně připravit bagetky s kuřecími plátky na grilu, několik druhů míchaných nápojů a po výměně pracovišť ještě dezertík v podobě grilovaného ananasu.

Strávili jsme dopoledne, které se našim deváťákům moc líbilo a které si po počáteční nesmělosti užili. Moc děkujeme mistrům i studentům ze  SOŠ Dvořákova a těšíme se na další spolupráci. Všem také přejeme krásné léto a na zážitky bohaté prázdniny!

Fotky můžete vidět  zde

Mgr. Drahomíra Brzobohatá

« zpět