Děti do bruslí - od ledna 2022

detidobrusli.png

14. 06. 2021

Škola je opětovně zaregistrována do projektu Děti do bruslí, který se v loňském roce kvůli pandemické situaci nekonal. Naši žáci se budou učit bruslit na stadionu v Moravských Budějovicích, který projekt realizuje. S výukou začínáme v lednu 2022. Kurz je určen dětem od 4 let a vedou ho profesionální trenéři z řad hokejistů a krasobruslařů. Více informací o výuce najdete na www.detidobrusli.cz a na FB stránkách, kde jsou i videoukázky z kurzů, popis potřeb pro malé bruslaře a e-shop a bazar. Od září budou učitelé zjišťovat zájem o kurz mezi dětmi v mateřské škole a žáky 1. a 2.třídy. Podle počtu zaregistrovaných se pak budou moci přihlásit i žáci 3. – 5.třídy. Předběžné informace: Cena kurzu je 850,- Kč (je možno čerpat příspěvek ze zdravotní pojišťovny). Zřizovatel školy bude hradit pronájem stadionu a podílet se i na dopravném. Kurz začíná v lednu 2022 dle rozpisu na plakátku. Odjezd bude vždy ve středu 7:25 hod. od školy, příjezd opět ke škole do 10 hodin.

Mgr. Tomáš Procházka

« zpět