Burza 2019

burza.jpg

27. 06. 2019

Žákům od 1. – 6. třídy se předposlední den školního roku proměnily třídy v nákupní ráj. Konala se BURZA hraček, školních potřeb a jiných drobných předmětů. Podstatou bylo prodat věcičky, se kterými si již děti nehrají, ale vyhodit je nejde, protože k nim mají určité pouto.

Finanční gramotnost se rozjela na plné obrátky, děti prokazovaly obchodního ducha. Zařadily slevy, akce a za vydělané peníze ze svých pokladů zase nakoupily  jiné.

Burza byla poslední akcí v tomto školním roce a prázdniny se mohou rozjet na plné obrátky!!

Mgr. Dana Hasprová

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 67224576 bytes) in Unknown on line 0