Členové - informatika

Hlavní nabídka:

Naši členové
Jmenuju se Jakub Ungrád. Chodím do 7.tř. Moje nejoblíbenější předměty jsou matematika, tělocvik, výtvarka, pracovní činnosti a informatika. Na počítači mě baví hrát hry, rád jezdím na kole, koloběžce a kolečkových bruslích.
Jmenuji se Tomáš Klűgl. Chodím do kroužku informatiky, protože rád hraji na počítači. Moje oblíbené předměty jsou: Matematika, tělocvik, angličtina, vlastivěda a přírodověda. Jezdím na kole hraji fotbal, florbal.
Jmenuji se Haspra Tomáš. Chodím do kroužku informatiky, protože se chci naučit s počítači. Rád chodím ven, protože alespoň nejsem sám. Taky rád  jezdím na kole, běhat, na počítačích mě nejvíc baví vyhledávání  z videí  a školní  akce.
Jmenuji  se Jírovec Tomáš. Chodím do kroužku informatiky, protože mě baví dělat různé věci s počítači. Mé oblíbené předměty jsou: Matematika, informatika a tělocvik. Jezdím na kole, hraji fotbal a florbal.
Ahoj jmenuji se Vojtěch Klempa a chodím do 9.třídy.  Moje koníčky jsou hry na počítači a dívání se na televizi, hokej, jízda na kole a kolečkových bruslích. Můj nejoblíbenější předmět je tělocvik a dějepis. Do kroužku informatiky chodím  abych se lépe naučil z počítači. Moje oblíbené jídlo je samozřejmě pizza a také KFC. Chodím do kroužků informatiky, florbalu, sportovek a náboženství.

Ahoj, jmenuji se Tadeáš a je mi 14let. Chodím do 9. třídy na základní škole Kravsko. Moje nejoblíbenější předměty jsou dějepis, čeština, matematika a samozřejmě tělocvik. Navštěvuji kroužek informatiky a moje funkce je vysílání ve školním rádiu a tvorba stránek kroužku informatiky. Mezi mé koníčky patří florbal, jízda na kolem, fotbal, čtení knih a dívání na televizi.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky