Zvolte si své povolání a návštěva Střední zdravotnické školy Znojmo 2018

20181102-091742.jpg

06. 11. 2018

V pátek 2. listopadu 2018 se žáci 9. třídy zúčastnili tradiční akce Zvolte si své povolání.  Vycházející žáci se v prostorách střední školy na ulici Dvořákova ve Znojmě seznámili s nabídkou studijních a učebních oborů na příští školní rok 2019/2020. Účastníky akce byly střední školy nejen znojemského okresu.

Budoucí studenti měli možnost zeptat se na otevírané obory, na jejich náplň, na přijímací zkoušky a na další potřebné informace. Svými výrobky se představili například kuchaři, pekaři, cukráři, truhláři.

Více informací o studijních oborech se můžete dozvědět www.atlasskolstvi.cz

Zajímavá byla návštěva Střední zdravotnické školy ve Znojmě, kde byl Den otevřených dveří. Podívali jsme se na učebnu praktické výuky ošetřování pacientů. Studenti nám také předvedli první pomoc. V příštím roce se pro absolventy 9. tříd otevírá čtyřletý maturitní obor   -  praktická sestra. 

Více informací se můžete dozvědět www.szsz.cz

 

Mgr. Blanka Vocílková

« zpět