Znovuotevření mateřské školy od 2.11.2020

img-9219.jpg

30. 10. 2020

Mateřská škola ( obě oddělení ) bude se souhlasem Krajské hygienické stanice otevřena od pondělí 2.11.2020.

Vzhledem k systému přihlašování stravy a tedy i možného pobytu dítěte v mateřské škole, prosíme rodiče, jejichž dítě přijde v pondělí do mš, aby stravu přihlásili do 11:00 hodin běžným způsobem on-line. Pokud budete chtít stravu přihlásit později a systém bude již uzamčen, volejte paní Binderové na telefonní číslo 604 24 35 34, nebo pošlete sms ( i během víkendu ).

Od úterý 3.11. 2020 jsou již všechny děti přihlášeny k pobytu i odběru stravy jako za běžné situace. Pokud dítě nepřijde, je potřeba stravu odhlásit.

Děkujeme za pochopení. Děláme vše pro to, abychom Vám vyšli vstříc a zabezpečili provoz školky, ale musíme při tom dodržet všechna nařízení, vyhlášky a komunikace s úřady je v této situaci téměř nemožná. Věříme, že společně to zvládneme ke spokojenosti všech dětí.

Simona Jakešová