ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK – FINÁLE 2022

slavicefinale2-3.jpg

25. 05. 2022

V neděli 22. května se v Městském divadle ve Znojmě konal finálový večer pěvecké soutěže v sólovém zpěvu lidových písní Znojemský slavíček. Soutěž je rozdělena do pěti věkových kategorií od nejmenších dětí po studenty středních škol. V soutěži předvedli svoje výkony ti nejlepší zpěváci ze základních a středních škol, kteří byli vybráni odbornou porotou v regionálním kole v dubnu. Tentokrát zpívali za doprovodu cimbálové muziky. Naši školu reprezentovali celkem čtyři zpěváčci. Za MŠ Anežka Vyskotová (nesoutěžní kategorie) a z 1. stupně Lenka Bauerová (1. místo ve své kategorii), Justina Šerháková (2. místo) a Jiří Bauer (1. místo). Všem gratulujeme za vynikající umístění.

Mgr. Jana Valihrachová