VÝTVARNÁ SOUTĚŽ MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNÍŽKA 2019

kniha19-19.JPG

09. 04. 2019

   Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Znojmo vyhlásil v měsíci březnu výtvarnou soutěž Moje nejoblíbenější knížka, které se zúčastnili i žáci naší školy. Soutěžilo se ve třech kategoriích – MŠ, 1. stupeň a 2. stupeň. V hodinách výtvarné výchovy, ve školní družině, v klubech, v obou odděleních MŠ i doma děti malovaly obrázky na téma, které je jim opravdu velmi blízké. Ti nejmenší malovali pohádky, starší žáci se zaměřili na svou oblíbenou četbu. Vzniklo tak velké množství výtvarných děl, která ozdobila vstupní prostory naší školy a na krátký čas je rozzářila pestrými barvami. Na závěr byla vyhodnocena nejlepší díla a jejich autoři odměněni. Z každé kategorie postupuje do dalšího kola pět prací, v polovině měsíce dubna bude vyhodnocení celé soutěže. Vítězné práce budou vystaveny v Městské knihovně ve Znojmě, kde proběhne vyhlášení vítězů soutěže.

Vítězné obrázky můžete vidět zde.

                                                                                                                    Mgr. Jana Valihrachová

                                                               

VYHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO KOLA A POSTUPUJÍCÍ VÝTVARNÉ PRÁCE:

1. kategorie – MŠ Berušky a Motýlci

 1. Tereza Langová – ČERVENÁ KARKULKA
 2. Jan Matyas Gránský – KŘEMÍLEK A VOCHOMŮRKA
 3. Samuel Fukal – FERDA MRAVENEC
 4. Monika Vyskotová – HAJNÝ ROBÁTKO
 5. Gabriela Gránská – O KAŠPÁRKOVI, HONZOVI A ZAKLETÉ PRINCEZNĚ

 

2. kategorie – 1. stupeň

 1. Aneta Zahradníková – BYLA JEDNOU KOŤATA
 2. Monika Hellmanová – EMA A JEDNOROŽEC
 3. Michal Dvořák – MARTÍNEK SE ZTRATIL
 4. Lenka Alexová – KOČIČÍ VÁLEČNÍCI-BOUŘE PŘICHÁZÍ
 5. Eliška Jírovcová – HYRRY POTTER

 

3. kategorie – 2. stupeň

 1. Monika Šupková – MALÝ PRINC
 2. Nela Trůková – VODNÍCI Z POHÁDKOVÉ ŘEKY
 3. Anna Ďurišová – PAX GRIM PŘÍZRAK HOST
 4. Nikola Uhrová – KÁŤA A ŠKUBÁNEK
 5. Tereza Fabiánová – KOUZELNÝ SVĚT POHÁDEK

« zpět