Stažení instalačního balíčku Smart notebook

fotopredek4.jpg

16. 03. 2020

V těchto dnech budou někteří učitelé vystavovat své úkoly či přípravy v souborech Smart notebook. Škola nabízí si tento SW instalovat do svých počítačů a to klinutím na tento odkaz.

Otevřete tento soubor a nainstalujte do vašeho počítače.

Postup

1. Otevře se instalační okno - zrušte volbu před instalací .... klikněte na další
  2. V druhém okně zvolte volbu souhlasím / další
  3. V dalším okně se označí dvě volby - vy aktivujte pouze volbu u pozice Smartnotebook / další
  4. V další okně volba další
  5. V nasledujícím potvrdím volbu nainstalovat

Rozběhne se instalace aplikace - nejdříve se nainstaluje software a potom si bude stahovat knihovny obrázků. Doba závisí na rychlosti připojení.

Na konci instalace potvrdím volbou dokončit.

Smartnotebook bude fungovat 1 měsíc zdarma. Pokud ho budete používat i nadále, napište mi na fischer@zskravsko.cz.

Do mailu napište, kdo o instalaci žádá - jméno žáka + třída. Následně zašlu prodlužovací klíč.

Karel Fischer