Školní výlet do Brna 2022

obrazek1.jpg

28. 06. 2022

Konečně je to tady, náš první třídní výlet.

V pondělí 20.června jsme se vypravili společně se 7. třídou na výlet do Brna. Program jsme měli docela nabitý. Vyjeli jsme brzy ráno kolem 7:30 autobusem. Cesta proběhla bezproblémově.

Naší první zastávkou byl hrad Špilberk. Zde jsme si po výšlapu cestičkou nahoru chvilinku odpočinuli, občerstvili se a prohlédli si Brno z výšky. Prošli jsme si nádvoří hradu a obešli ho celý dokola. Zaujalo nás jezírko s vodopádem a chvíli jsem také strávili na vyhlídce.

Čas rychle uběhl, a tak jsme se vydali k naší druhé zastávce směr Jumppark. Zde jsme obdrželi pásky kolem zápěstí a koupili si protiskluzové ponožky. Byli jsme poučeni, co smíme a co nesmíme dělat a pro inspiraci nám bylo puštěno i video. Poté už jsme se mohli vrhnout do víru zábavy. Skákali jsme na trampolínách, dělali různá salta a přemety, skákali do molitanových kostek. Opravdu jsme si to užili a dvě hodiny uběhly jako nic.

Unavení jsme nastoupili do autobusu a vyrazili jsme k naší třetí zastávce-nákupnímu centru Olympia. Zde jsme měli hodinu rozchod. Protože byl zrovna čas oběda, většina se rozběhla směrem k rychlému občerstvení. Holky stihly pokoupit i nějaké oblečení nebo nějakou maličkost na památku. Pak už byl náš výlet u konce a vyjeli jsme zpět k domovu.

Výlet jsme si všichni moc užili  a přáli bychom si, abychom mohli takových výletů uskutečnit během příštího roku více????

Fotky můžete vidět zde.

Žáci 8.A