Sdělení od COLAS CZ,a.s.

p1016364.JPG

04. 10. 2018

Vážení rodiče dětí ze ZŠ a MŠ v Kravsku, vážení uživatelé pošty v Kravsku, vážení občané Kravska,

 

jak Vám jistě neuniklo, v Kravsku probíhá rozsáhlá stavba celého průtahu včetně stavby nového mostu. Dopravní obslužnost školy a pošty je velmi omezená, most neprůjezdný. Chápeme, že je pro Vás komplikované, dopravit vaše ratolesti do školy nebo cokoliv vyřídit na poště. Celá stavba se Vám snaží ve všem vyhovět a zprůjezdnit či zprůchodnit vše jak jen jde. Nicméně, jak jsem již naznačil, jde o náročnou stavbu, která má být do půlky prosince hotová i s mostem.

 

Do stavby je vjezd povolen pouze vozidlům stavby a autobusové lince. Věřte, že zákazy vjezdu mají vždy nějaký důvod, i když Vám přijdu sebevíc zbytečné. Jelikož Vás chceme omezovat co nejméně, jsme k dodržování zákazu vjezdu velmi benevolentní. Odplatou za to, je nám z Vašich řad jen plno agresivních gest a velmi nevhodná rychlost na téměř zrekonstruované části od silnice I/38 po začátek obce Kravsko. Na tomto úseku se pohybují stroje i nemalé množství pracovníků, kteří nejsou díky vašemu chování v bezpečí!

 

Pokud se nebudete chovat tak, abyste neohrožovali zdraví našich lidí, nebudete tolerantní vůči pracujícím strojům a pracovníkům, nebudete dodržovat staveništní rychlost 30 Km/h, budeme nuceni stavbu opravdu uzavřít neprůjezdným způsobem!

 

S přáním pěkného dne

 

Vladimír Musil

stavbyvedoucí

COLAS CZ, a.s.

divize Silniční stavitelství, oblast Jih

region Jihomoravský

Dyje ev.č. 511/286, 669 02 Znojmo

www.colas.cz

 

« zpět