Řemeslo má budoucnost 2019

logo-primeticka.png

26. 11. 2019

Také v letošním roce se žáci 9. třídy zúčastnili akce střední odborné školy na Přímětické ulici

Řemeslo má budoucnost. Tato střední škola představuje otevírané obory pro školní rok 2020/2021 zajímavou formou. Zájemci o studium měli možnost prohlédnout si školu a vyzkoušet obor dle svého zájmu.

Budoucí studenti oboru Cestovní ruch se podívali do historického centra města a podzemí. Kosmetičky zdobily nehty a malovaly na obličej. Prodavači balili dárky, truhláři poznávali dřeviny a pracovali se dřevem, automechanici vytvářeli nákresy. Budoucí kuchaři flambovali palačinky.

Každý žák dostal svačinu a na konci účastnický list.

Maturitní obory:

• Hotelnictví a turismus
  • Cestovní ruch
  • Kosmetička
  • Podnikání, obchod a služby
  • Sociální činnost

Obory s výučním listem:

• Automechanik
  • Kuchař-číšník
  • Truhlář
  • Prodavač

Více informací se můžete dozvědět www.sousoszn.cz