Pozvánka na představení projektu ,,Mladí ladí D-DUR

lavicka.jpg

03. 11. 2020

Pozvánka na představení projektu ,,Mladí ladí D-DUR (demokratický dialog o udržitelném rozvoji)“, podpořeném z programu ERASMUS, zastupitelstvu a občanům Kravska.

Hlavním cílem projektu je umožnit skupinám mladých lidí navázání demokratického dialogu s osobami s rozhodovací pravomocí na komunální úrovni, dalšími odborníky a komunitou tak, aby spolupracovali při řešení otázek udržitelného rozvoje obce – vytvořili svou vizi obce a dosáhli uskutečnění praktického místního projektu jako prvního kroku k naplnění této vize.

S dosavadní prací na projektu vás seznámí žáci ZŠ v Kravsku ve středu 4. 11. 2020 v 11.30 hodin prostřednictvím online prezentace v prostředí Microsoft Teams.

Na prezentaci se můžete podívat zde pdf

 

 

 

Mgr. Břetislava Melušová

« zpět