Ples SR 2019

ples19.jpg

03. 02. 2019

 

V sobotu 26.1.2019 se konal v kulturním domě v Kravsku 17. ples „ Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Kravsko.“

Velká účast svědčila o tom, že naše škola má hodně přátel a příznivců, prodalo se 221 vstupenek. Sál byl obsazený do posledního místečka, bavit se přišli nejenom rodiče a známí našich dětí, ale i bývalí žáci, kamarádi a zaměstnanci školy. K tanci, poslechu a dobré náladě hrála kapela Vicomt. O kulturní program se tradičně postarali žáci 9. třídy se svým ztvárněním písničky Holky z naší školky. Druhé vystoupení byla videoprojekce, ve které se střídaly fotografie od dětských let až po součastnost. Na závěr a za velkého potlesku převzali šerpu  - absolvent 2019. Rodiče byli na své děti pyšní a při tanci, který patřil rodičům a absolventům, jim to moc slušelo.

Během večera nechybělo tradiční losování o ceny, nejdříve malé, kde bylo výherních 486 cen. O půl noci následovalo velké losování o 40 atraktivních cen, první výhrou byl víkendový pobyt pro dvě osoby v Hotýlku u Pekina ve Zlatých Horách.

Do losování nám svými dary a příspěvky přispěly nejenom různé firmy a organizace, ale i rodiče a zaměstnanci školy. Tímto bychom chtěli všem sponzorům a dárcům poděkovat, bez jejich štědrosti by se tato akce hůře realizovala. Za získané peníze se pořídí nové vybavení do tříd.

Atmosféra byla opravdu výborná, všichni se skvěle bavili a my doufáme, že to tak bude i příště, kdy ples vstoupí svým 18. ročníkem do dospělosti.[h1] 

Velké díky patří paní Jaskulové a Jordánové z Kravska, které nám každý rok pomáhají s prodejem vstupenek a losů. Další poděkování je pro paní Zvěřinovou, která pomáhala s přípravou cen do losování a na plese ceny vydávala. DĚKUJEME!!!

Fotky z plesu můžete vidět zde.

                                                                                                                          Mgr. Dana Hasprová

 

Děkujeme všem sponzorům a dárcům, rodičům, pedagogickým pracovníkům, obcím, … 

Obec Olbramkostel,Obec Žerůtky, Obec Vranovská Ves, Hotýlek U Pekina, Zlaté Hory, Moravialov s.r.o., Kravsko 212, ZD Olbramkostel s.r.o, AZ papír s.r.o., Zahradnictví p. Dvořáková, Kravsko, Čoko Citonice s.r.o, FK dřevěné lišty spol. s.r.o., Kosmetika NATURALE (Anett Novak), ZONET Computers, Čalounictví Kamil Polák, Plenkovice, AD Ludvík s. r.o., Autodoprava Němec s.r.o., Janík Transport s.r.o., Dendro – Blažíček v.o.s, Colas CZ, a.s., Marcel Kundrát – penzion Vřesoviště, Znovín Znojmo a.s., firma Mrazík ZIMS, firma Gastroinstant  p. Ryšavý, Stanislav Švestka – malířské práce, Cukrářství Vala, Mramotice

« zpět