Ozdravný pobyt 2019

horyist19-3.jpg

23. 01. 2019

     V neděli ráno 13. 1. 2019 se žáci 1. stupně pod vedením p. uč. Peškové, Hasprové a Procházkové vydali na ozdravný pobyt do Zlatých hor. Tentokrát nám počasí přálo a mohli jsme se radovat ze sněhu od samého začátku. Po příjezdu na hotel jsme se ubytovali, naobědvali  a hurá na svah.  Rozdělili jsme se do čtyř družstev a začali s výcvikem. Po návratu na hotel jsme vybalili kufry, navečeřeli se a začali si užívat první společenský večer.

    Další dny probíhaly ve stejném duchu. V úterý navečer se všichni vyřádili v bazénu, vířivce a páře. Ve středu dopoledne jsme vyměnili lyže za boty a  vydali se na procházku do Údolí ztracených štol. V tomto údolí byla vybudována replika středověkých hornických mlýnů s naučnou stezkou. Odpoledne jsme již byli na svahu, kde žáci poctivě trénovali na čtvrteční slalom. 

   Umístění v jednotlivých kategoriích:

      DÍVKY 2. a 3. TŘÍDA                                       CHLAPCI 2. a 3. TŘÍDA

  1. Škrabalová Natálie                                        1. Jordán Patrik
  2. Závěrková Elen                                             2. Tomáš Korbář
  3. Paulová Anna                                                3. Dvořák Jáchym

 

 DÍVKY    4. a 5. TŘÍDA                                    CHLAPCI 4. a 5. TŘÍDA

  1. Rosochová Pavla                                           1. Auer Matěj
  2. Alexová Lenka                                              2. Balík Vojtěch
  3. Hellmanová Monika                                      3. Paul Jiří

.

   Páteční ráno bylo ve znamení balení a cesty domů.

Fotky z ozdravného pbytu můžete vidět zde.

                                                                                     Pešková Miroslava

 

« zpět