OBRÁZKY PRO SENIORY - LÉTO 2019

obraprosenio19-1.JPG

27. 06. 2019

   Jak se již stalo na naší škole zvykem, v rámci mezigeneračních vztahů spolupracujeme s DpS Plaveč na různých projektech. Jedním z nich je pomoc s výzdobou vstupních prostor hlavní budovy. Začátkem září je tedy prozářily obrázky zážitků z prázdnin, poté je nahradily obrázky podzimně naladěné, dále ty se zimní a jarní tématikou. A právě ty poslední jmenované byly začátkem června nahrazeny posledními z řady – letními. Věříme, že dělají radost nejen všem klientům a personálu domova, ale i všem návštěvníkům a rodinným příslušníkům zde ubytovaných seniorů. Shlédnout je mohli i návštěvníci Mezigeneračního setkání v neděli 9.6. Obrázky namalovaly děti v hodinách výtvarné výchovy se svými učiteli a děti ze školní družiny pod vedením svých vychovatelek.

 Obrázky si můžete prohlédnout zde.

 

                                                                                                        Mgr. Jana Valihrachová

« zpět