Kurz bruslení – Děti do bruslí

detidobrusli.png

29. 11. 2022

Po vydařeném prvním roce, kdy jsme se přidali do projektu Děti do bruslí, jsme se rozhodli opět vyrazit na led! Výuka bude realizována ve stejném formátu jako v loňském roce, a to 10 lekcí bruslení každou středu počínaje 11.1. 2023.  O půl osmé přijede autobus a odveze nás na zimní stadion v Moravských Budějovicích, kde máme svoji vlastní šatnu a dostatek času na přípravu, případně i malou svačinku.

Ihned po příchodu k ledové ploše si děti přeberou zkušení trenéři. Po společném úvodu uprostřed ledové plochy jsou děti rozděleny do družstev podle pokročilosti. Na konci jednotky trenéři zhodnotí hodinu a snaživé děti jsou odměněny.

Zpátky do školy přijíždíme po 10. hodině (v průběhu 3. vyučovací hodiny).

Kurz je určen pro všechny děti od 4 do 9 let (MŠ – 3. tř.)

Cena kurzu: 1000 Kč

Termíny: 11. 1., 18. 1., 25. 1., 1. 2., 8. 2., 15. 2., 22. 2., 1. 3., 8. 3., 22. 3.

Web: detidobrusli.cz,

Registrace: online v průběhu prosince na detidobrusli.cz - registrační systém – pro rodiče

Info: informační plakáty na MŠ a ZŠ, popř. prochazka@zskravsko.cz

Mgr.Tomáš Procházka