Klaun Tú,Tú učí děti dopravu

20190208-101515.jpg

06. 03. 2019

V pátek 8.2. 2019 přivítal děti z Berušek , Motýlků  a 1. třídy  KLAUN TÚ ,TÚ se svým zábavným a poučným programem.Všichni se zapojili do scének, které klaun předváděl, a tak seznamoval děti se správným chováním v dopravním provozu. Naučily se správně používat pás v autě, chovat se správně na parkovišti a dětském hřišti. Zajímavá byla hra, kdy se všechny děti učily správně přecházet vozovku. Nechyběla ani poutavá módní přehlídka reflexních prvků a ukázka fungování reflexního materiálu. Program byl pestrý a zajímavý. Všichni si zopakovali spoustu důležitých pravidel.

Fotky za našich akcí můžete vidět zde.

                                                                                        Kubáková J., Březinová M.

« zpět