Dopravka 2018

dopravka-2018-40.JPG

10. 05. 2018

V rámci dopravní výchovy a prevence bezpečnosti na pozemních komunikacích proběhlo na naší škole 7. 5. 2018  školní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Žáci 4. - 9. třídy museli prokázat své znalosti v dopravním testu, zdravovědě, jízdě zručnosti, jízdě v dopravním provozu a vyhledávání nejbezpečnější cesty pro chodce a cyklisty na mapě.

Někteří předvedli téměř bezchybný výkon, jiní naopak mají co dohánět.

Po zhodnocení výsledků všech žáků jsme vybrali dvě družstva, která naši školu budou reprezentovat 24. května v okresním kole ve Znojmě, kde změří síly s dalšími školami. Budeme jim všichni držet pěsti, ať se jim daří.

Mladší kategorie:

DÍVKY                                                      CHLAPCI

1. Alexová Soňa                                1. Alexa Michal
  2. Ondrůjová Michaela                        2.  Novák Patrik
  3. Auerová Bára                                 3. Klügl Tomáš

Starší kategorie:

1. Brindová Marianna                  1. Hellman Daniel
  2. Tondlová Natálie                      2. Vocílka Tomáš
  3. Fabiánová Tereza                    3. Hanzálek Adam

Absolutním vítězem v mladší kategorii se stal Alexa Michal 2 trestné body.

Absolutním vítězem ve starší kategorii se stala Brindová  Marianna  0 trestných bodů.

Miroslava Pešková

Fotky z této akce můžete vidět zde.