Děti do bruslí 2022

img-20220105-085937.jpg

14. 02. 2022

V letošním roce jsme se rozhodli pokračovat v projektu Děti do bruslí.
Na zimní stadion v Moravských Budějovicích jsme chtěli už i vloni, ale bohužel pandemická situace nám to nedovolila. Právě proto jsme byli plni očekávání na náš premiérový vstup na ledovou plochu.
            Hned od samého začátku jsme byli příjemně překvapeni skvěle zvládnutou organizací lekcí bruslení. Jde vidět, že projekt už nějakou dobu probíhá, a co víc funguje i v jiných městech.

Pro zkušené trenéry nebyl žádný problém rozdělit si děti do skupin podle jejich bruslařských dovedností. Každému se dostalo dostatečné pozornosti, aby se mohli na bruslích zlepšovat. Výrazné pokroky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve všech kategoriích se využívá výuka formou hry. Děti byly pochváleny za jejich snahu, ti nejlepší dokonce odměněni.

Na závěr bych chtěl poděkovat obci Kravsko za její podporu, uhrazení dopravy a pronájmu ledové plochy, děkujeme!

Shrnutí:

Projekt Děti do bruslí