Děti do bruslí

brusle1.jpg

25. 06. 2020

Škola je zaregistrována do projektu Děti do bruslí. Naši žáci se budou učit bruslit na stadionu v Moravských Budějovicích, který projekt realizuje. S výukou začínáme v lednu 2021. Kurz je určen dětem od 4 let a vedou ho profesionální trenéři z řad hokejistů a krasobruslařů. Více informací o výuce najdete na www.detidobrusli.cz, kde jsou i videoukázky z kurzů, popis potřeb pro malé bruslaře a e-shop s potřebami. Od září budou učitelé zjišťovat zájem o kurz mezi dětmi v mateřské škole a žáky 1. a 2.třídy. Podle počtu zaregistrovaných se pak budou moci přihlásit i žáci 3. – 5.třídy. Předběžné informace: Cena kurzu je 900,- Kč ( 500,- proplácí zdravotní pojišťovna ). Žáci hradí i cestu autobusem do Moravských Budějovic - cena bude cca 55,- Kč. Kurz začíná v lednu 2021 dle rozpisu na plakátku. Odjezd bude vždy v 7:25 hod. od školy, příjezd opět ke škole do 10 hodin.

Mgr.Tomáš Procházka

« zpět