Den matek v Domově pro seniory 2018

plavec18-13.JPG

15. 05. 2018

     Druhou neděli v květnu slaví maminky svůj svátek. Při této příležitosti náš školní pěvecký sbor Sluníčko zajel potěšit obyvatele i personál Domova pro seniory v Plavči, aby svým tradičním vystoupením přispěl k oslavám tohoto svátku. Společně s našimi žáky vystoupily i děti z místní mateřské školy.

     V pátek 11. května v dopoledních hodinách se děti se svým doprovodem vydaly do všem již známých prostor bývalého zámku v Plavči. Jako vždy měly připravené pestré pásmo složené z písní, hry na flétny, recitace a hry na klavír.

Všechny přítomné tak potěšily známými písněmi z dob mládí zdejších klientů, kteří se k dětem rádi přidali a mnohé písně si s nimi zazpívali.

     Děti byly na závěr odměněny potleskem, pochválil je a poděkoval jim pan ředitel Ing. František Vybíral a každému vystupujícímu předal malou sladkou odměnu. Také všechny přítomné pozval na další naše vystoupení, které bude v měsíci červnu v rámci oslav Dne seniorů. Následoval návrat do školy…

                                                                                                  Mgr. Jana Valihrachová

Fotky můžete vidět zde.

« zpět