Burza škol on-line ve Znojmě v pátek 11. 12. 2020

fotopredek.jpg

06. 12. 2020

Klasické výstavy středních škol nebylo možné letos uspořádat, proto chceme upozornit na náhradní řešení. Žáci devátých ročníků budou mít možnosti se přímo propojit se středními školami a učilišti pomocí on-line videokonferencí (Microsoft Teams/Google Meet/…).

Střední školy a učiliště v jednotlivých regionech se zapojily do portálu BurzaŠkol.Online, který umožňuje deváťákům v jeden čas postupně komunikovat s vybranými středními školami a učilišti obdobně, jako na klasických výstavách.

Portál naleznete na adrese https://burzaskol.online.

• 8. 12. 2020 Třebíč
  • 8. 12. 2020 Brno
  • 11. 12. 2020 Znojmo

V daný termín přijdete k počítači a rozkliknete si výstavu např. "ve Znojmě" a u škol, které vás zaujaly, se postupně připojíte do jejich on-line schůzek.

BurzaŠkol.Online nabízí vždy připojení dopoledne 8:00-12:00  a potom ten samý den večer 18:00-21:00, kdy můžete vše probrat i se svými rodiči v klidu z domova.

Mgr. Blanka Vocílková