Běžecké závody SENÁTOR 2019

behsenatora-4.JPG

05. 06. 2019

Dne 3. 6. 2019 se na Městském stadionu Znojmo uskutečnily Běžecké závody SENÁTOR 2019 pro žáky a žákyně základních škol Znojemska.

Běžecké závody uspořádal oddíl atletiky TJ Znojmo a senátor za okres Znojmo Pavel Štohl. Každý start  odstartovala dvojnásobná mistryně světa a současná držitelka světového rekordu v běhu na 800 metrů Jarmila Kratochvílová. Závodu se zúčatnilo 234 závodníků. Každá kategorie byla rozdělena do několika rozběhů, ze kterých se posléze určovalo výsledné pořadí. V přiložené tabulce vidíte výsledky našich žáků v jednotlivých rozbězích.

Příjmení Jméno pořadí v rozběhu
Dvořák Michal 1
Klouda Martin 9
Jordán Patrik 4
Jašková Alžběta 2
Kamarádová Martina 3
Zahradníková Aneta 5

Pokorný Patrik 1
Čimera Matěj 5
Votava Jakub 1
Peřinka Jan 4
Ambrozková Vanessa 5
Fabiánová Kristýna 7
Křivánková Laura 10
Janderková Natálie 4

Jaško Jan 5
Holcmannová Barbora 7
Alexová Soňa 3
Auerová Bára 7

Hellman Daniel 4

V kategorii mladších žáků se v celkovém pořadí umístil Jakub Votava a to na skvělém třetím místě ve své kategorii. Děkujeme všem zúčastněným za příkladnou reprezentaci školy.

Karel Fischer