Atletický trénink 8. a 9. ročník

atletickytrenink18-4.jpg

11. 04. 2018

Teplé jarní počasí se již hlásí o slovo, a tak jsme s dívkami osmého a devátého ročníku vyrazily v rámci tělesné výchovy na naše školní hřiště, kde jsme měly velmi příjemnou společnost. Naše pozvání totiž přijala paní Soňa Švestková, běžkyně, která v současné době udržuje první místo ve 12. ročníku Znojemského běžeckého poháru v kategorii ženy do 35 let. Mimo jiné se účastnila také závodů, jako jsou Běžec Vysočiny, mnoha závodů v Třebíči, kde se umisťuje na prvních příčkách, Lidového běhu 5275 m v Moravských Budějovicích pod záštitou Maratonu Jana Buly, kde se umístila na prvním místě a mnoho dalších.  Několikrát jsme si o ní mohli také přečíst článek ve znojemských či třebíčských novinách.

Našim dívkám ukázala běžeckou abecedu, jak se správně před během a po běhu rozcvičit a protáhnout a děvčata si zkusila sprintový běh.

Všem se naše společná hodina líbila a paní Švestková přislíbila, že nás do konce školního roku ještě jednou navštíví a ukáže i dívkám z jiných ročníků, že běh může být velká zábava.

                                                                                                                                              Ing. Zdenka Jetelinová

Fotky z hodiny můžete vidět zde.

« zpět