8. třída ve Znojmě 2019

prden-8trida19-5.jpg

15. 05. 2019

V úterý 7. května žáci 8. třídy navštívili Znojmo. Jejich cílem bylo Informační a poradenské středisko pro volbu povolání a SOU a SOŠ SČMSD Přímětická.

Jaké střední školy existují, jaký studijní obor vybrat, jaké je uplatnění absolventů. To jsou otázky, které zajímají budoucí deváťáky. Zorientovat se při hledání střední školy žákům pomohla pracovnice Informačního a poradenského střediska pro volbu povolání ve Znojmě.

Druhým cílem naší exkurze do Znojma byla střední škola na Přímětické ulici. V hodinách výchovy ke zdraví jsme se učili o zdravém životním stylu, kam patří také zdravá výživa. Spolu se studenty oboru kuchař – číšník jsme v jejich cvičné kuchyni vyrobili sýrovou pomazánku, toust a ovocný salát. Vše jsme si nejen pěkně připravili, ale také snědli.

 

Více informací o SOU a SOŠ SČMSD Přímětická se můžete dozvědět www.sousoszn.cz

 

                                                                                                                Mgr. Blanka Vocílková

« zpět